Home Mimosmyslové vnímání

Mimosmyslové vnímání

Už jste někdy přemýšleli o tom, zda zážitky mezi nebem a zemí jsou skutečné, nebo jsou to jenom  výplody fantazie lidí, kteří chtějí nějakou senzaci? Tisíce let jsou popisovány různé zážitky a  nevysvětlitelné úkazy, co se lidem staly, jako např zázračná uzdravení, jasnovidné sny (sama mám vlastní zkušenost), vidiny, komunikace s duchovním světem, předtuchy apod. Také jsem ale  viděla film, kdy se vědci snažili vše vysvětlit reálnou cestou, vědeckými pokusy a nechtěli připustit něco nadpřirozeného. Dopadlo to řekla bych na 50%, kdy se daly určité jevy vysvětlit, ale pak ta druhá polovina, kdy byli v koncích s vědou se shodli, že je něco, co lidským vědomím prozatím nelze vysvětlit a odhalit. A tak si myslím, že jsou věci mezi nebem a zemí, které nám obohacují naše životy o nové poznání a začínají  se otevírat další zavřené dveře do neznáma jiných dimenzí. Nechám na vás, jakého jste názoru. Já mám několik pro mě nevysvětlitelných zajímavých zkušeností a zážitků, které se mě staly a neskutečně mě baví hledat odpovědi na mé nezodpovězené otázky.

Je nekonečně mnoho studií, jak funguje mozek, mimosmyslové vnímání, jak působí  barvy, vůně, hudba a např. meditace na psychiku člověka a jeho zdravotní stav, telepatie, jasnovidnost... Když si  čtu knihy od lékařů (např. Mnoho životů, mnoho mistrů a Poselství mistrů - Brian L. Weiss), kteří roky strávili prací na  vědeckých studiích, potom, co se jim stalo něco nevysvětlitelného, kdy měli vlastní zkušenosti s tisíci pacienty, kteří se podrobili hypnóze, návratu do minulých životů, prožili klinickou smrt, nebo s lidmi, co komunikují s duchovním světem apod. a byli to dříve vědecky a materialisticky založení lidé, myslím, že je dobré být otevřený novému, nepoznanému a hledat svoji pravdu..

Všímejme si  sami své intuice a svých zážitků. Vždy, když budeme chtít říct slovo „náhoda“, hledejme souvislosti s našimi myšlenkami, protože pak si uvědomíme, že náhody nejsou a přijdeme do fáze, kdy pochopíme, že jsme součástí dokonalého vesmíru, který má řád, své zákonitosti a ještě nepoznanou sílu a mnohá tajemství, které se i věda začíná více věnovat a snaží se  rozluštit nevysvětlitelné. Ale všechno nemusí být vidět, aby bylo reálné! Co my jen víme! Za několik desítek let se budou další generace smát tomu, co jsme zavrhovali, stejně tak jako ve středověku, když bychom řekli, že se budou používat satelity, mobily, miniaturní počítače, čipy, klonování... Všichni máme více schopností, než si myslíme. Budeme-li se o ně zajímat, začnou se projevovat. Je jen otázka času,kdy se zase evoluce posune dál. Ten, kdo má otázky..dostane na ně i odpovědi..stačí být jen bdělý, otevřený a pozorovat život, jak nám dává přesně to, o co žádáme. Naše názory se během osobního vývoje budou měnit, protože co nechápeme a čemu nevěříme dnes, může být zítra jinak...Ještě jeden pohled na mimosmyslové vnímání

Je doba, kdy používáme vymoženosti moderní doby televizi, satelity, mobily a nikdo se nepozastavuje nad tím, jak je možné, že píšu zprávu, nebo posílám MMS a písmenka, nebo fotka doletí  do jiného telefonu třeba na kraj světa! Kudy? Jsou snad vidět? Kde se ty obrázky a písmena berou? Většinou se tím nezabýváme, ale využíváme toho. Technik by vám to samozřejmě vysvětlil. Co mě stačí vědět je, že jsou to frekvence, se kterými tyto přístroje pracují.

Víme, že také náš mozek vysílá frekvence a každá myšlenka, která je  vyslaná, má svoji frekvenci, energii a i když není vidět, je skutečná a má sílu se uskutečnit. Zvlášť taková myšlenka, která je silně citově podložená a opakovaná. Nebo vám přijde myšlenka jako intuice.Už jste někdy na někoho mysleli a brzy vám zavolal, nebo jste se potkali? Nebo jste měli pocit, že do nějaké situace nemáte, nebo naopak máte jít a tu myšlenku jste zavrhli, naskočila logika, ale pak jste si říkali “já jsem to věděl, že to mám,nebo nemám udělat“. Měli jste např. pocit, že nejste doma sami? Měli jste nějaký zvláštní zážitek po smrti svého blízkého člověka? A podobně. Já jsem vyslechla spoustu příběhů, ale dokud jsem se sama neptala, nemluvilo se o tom. Ale jak jsem se začala ptát, byla jsem překvapená, kolika lidem se staly zajímavé zážitky mimo svoje chápání. Neříkám, že všechno musí být pravda, ale také netvrdím, že jsou to výmysly.

Náš mozek je nejdokonalejší počítač na světě, který je z více než 90% nevyužitý. Je schopen pracovat jako přístroje, které člověk vytvořil - mobily, satelit, rentgen..., jen je neumíme používat. Je to vlastně forma telepatie. Mám zkušenost s mnichem, který říkal, když  léčil našeho syna, že vidí do těla  jako magnetická rezonance. Byl schopen se napojit na informační pole, odkud věděl, co jsme kdy měli za nemoc, byl se  schopen v meditaci napojit na vzdálené místo, kam chtěl vidět a jiné zajímavosti. Je to scifi? Přečtěte si nějakou knihu, co dokáží mniši v Tibetu svými schopnostmi!  Spousta z vás má určitě podobné zkušenosti s léčiteli, kartářkami... .Máme hlavy zanesené starostmi, stresem a shonem a nevidíme ten čistý diamant, který je pod tím vším schovaný. Ale všichni ho tam máme, protože lidé byli obdařeni mozkem proto, aby ho používali.

Doba se začíná měnit a lidé se všeobecně více zajímají o svůj  duchovní rozvoj. Jsem člověk, který nevěří něčemu do doby, než dostanu jak říkám“razítko, potvrzení“. Už jich mám několik, a i když se často vloudí nějaká pochybnost, vždy při hledání nějakým zázrakem dostanu  odpověď, která mě přesvědčí a posune dál v mé cestě hledání.

Meditace

K tomu, aby člověk uklidil nánosy, které nám brání rozvinout naše schopnosti, potřebuje občas  svoji hlavu umýt. Tělo si umýváme všichni, ale  mozek? K tomu slouží meditace. Snažíme se oprostit od myšlenek a necháme mozek odpočívat. Nemusejí to být nutně hodinové meditace, jako mniši. Ani to není  možné při našem životním stylu. Narodili jsme se tady a jsme přesně  tam, kde máme být.. Soustředění se například na pouhý dech 10 min ráno a večer se vzpřímenou páteří v sedě na židli vám pomůže se zklidnit, nebo posloucháme relaxační hudbu. Meditace je i to, že sportujeme a mysl neodbíhá od sebe, tančíme, malujeme....děláme něco jiného, než obvykle, kdy se oprostíme od myšlenek a prožíváme stav, kdy nemyslíme na nic,nebo na konkrétní jednu věc. Posloucháme  sami sebe a každý si najdeme způsob který je nám přirozený. Podstatou je, že při meditaci se sníží hladina mozkových frekvencí-hladina Alfa, kdy se otevírá nepoznaný svět, naučíme se více využívat skryté síly našeho podvědomí ..

Někdo je vnímavější dříve a jiný později, ale umíme li se soustředit a zklidnit, začneme vnímat a poslouchat více svoji intuici  a využívat ji pro svůj klidnější a spokojenější život. Naše  tělo se začne regenerovat, budeme zdravější  a otevřou se nám nové, skryté schopnosti.

Existuje náhoda?

Dnes jsem přesvědčená, že nic v našich životech není náhoda!!! (Všechno, co se vám děje, jste si do života přitáhli. Lidé, kteří vám ublíží, jsou vašimi největšími učiteli! A nepotkali jste je náhodou! Mě se díky tomu stalo, že jsem se začala zajímat o mimosmyslové vnímání a alternativní způsoby  léčení. Hledejte v problémech to pozitivní. I když se stanou věci, které nejsou příjemné, jsou důsledkem našeho vysílání myšlenek, příčiny a důsledku. Nebo se věci dějí snad i proto, abyste se vydali jiným směrem, než právě kráčíte a našli smysluplnější životní cestu. Dnes už se řídím heslem  “všechno, co se stane, se děje v můj prospěch“. I když nejdřív je člověk nazlobený a zklamaný, proč se to muselo stát zrovna mě! Pokud se ale nad situací zamyslíme, po čase s odstupem času vidíme, že nás ta situace někam posunula. Něco jsme se z ní měli naučit a pochopit. Slovo „náhoda je pouze slovo, kterým omlouváme něco, co si neumíme vysvětlit. (Náhodou jsem potkal kamaráda, na kterého jsem nedávno myslel, náhodou do mě někdo v autě narazil, náhodou jsem se potkal se známým když hledám práci a on zrovna někoho hledá, náhodou otevřu knížku nebo časopis na straně, kde je zrovna to, co potřebuji slyšet....). znáte to všichni. Každý neseme totální zodpovědnost za to, co činíme a myslíme a tím si tvoříme naši realitu vysíláním myšlenek. Ale jsme lidé a chápu, že někdy je jednodušší svést spoustu věcí na náhodu, smůlu, neštěstí... Máme svobodnou vůli a tak si můžeme myslet co chceme. Proto nechám na vás, jestli s tímto souhlasíte, nebo ne.Než budete dělat závěr, doporučuji si přečíst nějakou knihu, např.knihu Princip Lola-René Egli, Celestýnské proroctví, Tajemství) . Jsem zastáncem toho, že než vyslovím nějaký názor, nejdříve se o věci snažím něco dozvědět.