Home Mimosmyslové vnímání Můj zážitek z meditace

osobní zkušenost z meditace

Moje děti na namalovaly tyto 2 důležité obrázky..telepatická zpráva o tom..že co vysílám..někdo umí nacítit.. (viz. text níže).


Měla jsem tu možnost strávit necelé 2 měsíce v přítomnosti budhistického mnicha ze Srí Lanky. Ne náhodou  a díky za to nádherné období se mi otevřela cesta k novému vidění lidských schopností . Léčil našeho syna a po dobu dvou měsíců jsem prožila nezapomenutelné období, díky kterému jsem se začala zajímat o mimosmyslové vnímání a alternativní medicínu. V době, co jsem chodila k mnichovi na meditace, jsem četla knihu “Tajemství Shambaly - R.Redfield - pokračování Celestínského proroctví). Ta kniha měla pro mě zásadní vliv na pochopení toho, co se mě později přihodilo. Je to velice poutavý příběh člověka, kterého mniši v Himalájích učili rozvíjet mimosmyslové vnímání, dále nebudu rozepisovat obsah, ale důležitá je pointa...Ta kniha mě naprosto uchvátila proto, že jsem zažila ve skutečnosti při meditacích z budhistickým  mnichem něco, co v knize bylo podle mě původně jako scifi..(později jsem ono "scifi"zažila na vlastní kůži, viz zážitek z meditace níže)) Četla jsem tu knihu jedním dechem a pak jsem šla vyzvednout děti ze školky. Když mě můj 7-mi letý syn šel malovat překvapení,prý abych se nedívala.. ráno jsem měla na stole obrázek..Nečekala jsem, že namaluje přesně to, co jsem den před tím četla. Všechny symboly, které vyjadřovaly děj knihy, mi Tom přinesl namalované do neuvěřitelných detailů. Kniha byla bez obrázků a já jsem o tom s dětmi, ani nikým jiným ten den ještě nemluvila.

Ráno jsem ten obrázek donesla ukázat mnichovi, jestli je to náhoda, nebo jak je to možné a on říká :“Co se divíš,to je normální přenos obrazu myslí!“ Toto je něco, co mám fyzicky doma a  nikdo mě nevymluví, že telepatie a jiné mimosmyslové schopnosti nefungují. Jak mě tenkrát mnich řekl,když jsem se ho ptala,zda funguje telepatie: “k tomu dojdeš.“, tak měl pravdu a já mám další „potvrzení“, které má pro mě hodnotu vlastní zkušenosti.Ale myslím..že dnes už to nikomu nepřijde jako něco nadpřirozeného..My jen zapomněli..že to umíme a je to skutečné..a proč?? Máme přeci mobily..Otázka je,kdo mobil vymyslel? Člověk..nebo mimozemšťan?? Co člověk vymyslí...to musí přeci sám umět..nebo snad ne????

Ještě se mě to stalo znovu, asi měsíc poté, co jsem byla na kurzu Reiki a jak jsem se večer vrátila, děti mě zase nechali na stole další obrázek..opět tam bylo namalováno,co jsem ten den prožila..aniž by věděli,kde jsem byla...Děti jsou ještě čisté duše...a vnímají..co my už jsme zapomněli.......ale máme pořád v sobě..

 

Zážitek z meditace

Jeden týden jsme se učili na společných setkáních meditacím a něčemu z teorie. Dělali jsme 2 typy meditace. První bylo, že jsme se soustřeďovali pouze na svůj dech a nepouštěli do hlavy myšlenky. Nejdříve 20min, potom až 1 hod. Musím říct, že to bylo pro mě náročné, protože tělo a mysl na to není zvyklé a každou chvilku vás něco lechtá, škrábe, začnete myslet na to, co ještě musíte dělat...Musíte se snažit si toho nevšímat. A ani jsem nevěděla, k čemu je to vůbec dobré. Po dvou dnech se mě začalo při meditaci třást tělo a mnich říkal, že se to začátečníkům stává, protože mysl se začíná bránit novému. Celý život mozek zatěžujeme a je mu najednou nepřirozené, když vyháním myšlenky do stavu klidu. Až poté mě bylo vysvětleno, že pokud dokážu zastavit tok myšlenek, budu schopna vnímat i jiné věci, než přemýšlet levou hemisférou, která má na starosti logické uvažování. Rozvine se schopnost využívat i pravé mozkové hemisféry, která je řízena intuicí a podvědomím.

Druhá meditace byla pro mě fascinující, protože tam jsem si uvědomila, že existuje i jiné vnímání světa, než jsem znala. Seděli jsme naproti sobě, asi 1,5 metru od sebe. Dívali jsme se mu do očí. Trvalo to asi půl hodiny. Ukazoval nám, jak člověk dokáže zvýšit vibrace a následně rozšířit své energeticé pole. Poprvé jsem viděla auru člověka. Ale první dny jenom jako stíbrný obal kolem těla. Po dalších dnech jsem auru viděla větší a pohyblivou, stále stříbrnou. Ale co jsem byla ohromená,  po 4 dnech cviku se mě stalo, že se mě začal ztrácet před očima až do té míry, že jsem ho téměř neviděla. Seděl přede mnou, začalo se měnit jeho tělo v menší, pak se zvětšilo, potom například  jakoby mu narostly vlasy a potom opět zmizely, změnila se mu tvář, jako by byl opice, nebo jakoby seděl ve vzduchu. Potom jsem ho viděla 2x apod...ale nakonec byl zaplaven sytě zelenou, potom i žlutou barvou a z té barvy vystupovaly pouze jeho oči. Nebo si stoupl, dal vedle své hlavy ruce a stál. Tělo zmizelo, viděla jsem jenom ruce...Byla jsem opravdu ohromená a říkala jsem si v duchu „já ho nevidím!“ Po skončení meditace jsem se šla za ním rozloučit a on mě sám od sebe říká: “ A zítra už neuvidíš žádné tělo!“ (viz odkaz léčivé obrázky,co je to energie) Mnich tvrdil, že je možné se napojit na myšlenky lidem a on mě odpověděl bez toho, abych mu řekla, co jsem viděla. Jistě pochopíte euforii, kterou jsem zažívala, protože jsem tomu nerozuměla, na druhou stranu jsem to opravdu zažila a začala jsem hledat odpověď, čím to bylo způsobené, protože ne všichni, kteří tam byli, viděli něco podobného. Někdo se díval jak chtěl a nic neviděl, jiný viděl jenom auru kolem těla.

Někdo mi říkal, že to byl optický klam, ale já jsem si říkala “No jasně, ale co to je, ten optický klam? Kde se to bere? Jak vzniká?“ Po absolvování několika dalších kurzů jsem dospěla k závěru, že je to stejné jako pozorování trojrozměrných obrázků. Nejdřív vidíme všichni to stejné. Nějaký graficky zpracovaný obraz. Ale po nějaké době soustředění se vám začnou vynořovat plastické tvary, které vidíte jako trojrozměrný obraz.


Záleží pouze na míře soustředění, kdy se váš mozek naladí na vlny Alfa - (viz odkaz léčivé obrázky - 1. Co je to energie, 2. Co je to snížená hladina mozkových vln) a vy se jakoby dostanete do další dimenze vidění.